Hakkımızda

KURUMSAL

Tüm dünya dillerinde tercüme hizmeti sunan, noter yeminli uzman tercümanları aracılığıyla her konuda yazılı ve sözlü tercüme hizmeti sağlayan profesyonel bir kuruluştur. Tercüme Bürosu Saygın Tercüme Prensibimiz müşterilerimize en iyi, en hızlı ve en ekonomik hizmeti vermek; bir dil mühendisliği olarak algıladığımız tercüme-yerelleştirme sektöründe yarattığımız kalite ve güveni her geçen gün daha da pekiştirmek; müşterilerimize, gelişen teknolojiye uygun kusursuz bir hizmet vermektir. Hizmette öncelikli amacımız, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile metinlerinizi mükemmel kalitede, rekabet edilebilir fiyatlarda sunmaktır. Bununla birlikte belgelerinizin gizliliği tarafımızdan titizlikle gözetilmektedir.

Yazılı Tercüme Hizmetlerimiz

Tüm dillerde Yeminli – Noter tasdikli Tercümeler: Konusunda uzman noterden yemin belgeli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen, yasal sorumluluk gerektiren tercüme hizmetimizdir.

Ticari Tercümeler: Sözleşmeler, bankacılık, finans işlemleri, ticari teklifler, dokümanlar, uluslar arası taahhütler, ihaleler, raporlar, fizibiliteler, araştırmalar, toplantı tutanakları v.b. yazılı tercümeler, konularında uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Teknik Tercümeler: Konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi branşlarında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından, her konudaki teknik dokümanlarınız tercüme edilmektedir.

Akademik Tercümeler: Tezler, ödevler akademik araştırma vb. gibi konularda, üniversite akademisyenlerine ve öğrencilerine sunulan tercüme hizmetimizdir.

Edebi ve Sanatsal Tercümeler: Her türlü sanatsal ve edebi çalışmalar uzman tercümanlarımız tarafından tercüme edilmektedir.

Kitap, Katalog ve Broşür Tercümeleri: Tüm konularda kitap, dergi ve katalog vb. gibi dokümanlarınızın tercümeleri yapılmaktadır.

Lütfen  0 534 988 74 41 arayarak veya info@saygintercume.com e-mail adresimizden bizimle iletişime geçiniz.